Udělejte první krok

PRŮVODCE ŽENY NÁVRATEM ZPĚT DO PRÁCE

 

Jste ambiciózní a toužíte po skvělém zaměstnání?

Chcete vzít svou kariéru zpět do svých rukou?

Máte trochu obavy, jak na tom po mateřské jste?

 

Díky e-booku zjistíte, že úspěch při hledání práce nemusí nutně záviset na tom, jak moc kvalifikovaná a zkušená jste. Ve velké míře totiž rozhodují jiné věci. A na ty se můžete PŘIPRAVIT.

Hledání práce je o přípravě a motivaci.

Chcete se dozvědět, jak najít skvělou práci? …

Máte odvahu?

Ne všechny ženy mají představu o tom, jak efektivně hledat práci. A mnoho z nich přijde na mateřské o to profesní sebevědomí, které při hledání práce ale nutně potřebují.  Změňte to a zjistěte, že získat lepší práci nemusí být zase tak těžký úkol. 

Krok za krokem se dozvíte například:

Jak se vzdělávat na mateřské a neutratit přitom celé rodinné jmění.

Jak používat k hledání práce profesní síť LinkedIn.

Jak si na LinkedInu vytvořit špičkový profil.

Jak napsat CV a motivační dopis, který zaujme.

Jaké otázky na pohovoru určitě uslyšíte a na jaké se musíte připravit.

   A mnoho dalšího.  

Projdete celým procesem od A až do Z, získáte zpět své sebevědomí a vezmete svůj profesní život konečně do svých rukou !

Ženy, které se podělily o své pocity z e-booku a hledání práce

Superžena… Ano, po přečtení této knížky jsem přesvědčena, že jí jsem. Na mateřské se po určité době začnete zamýšlet, co budete dělat až ta krásná náročná dovolená skončí.

Zda se vrátit do původní práce nebo hledat jinou, apod.

Tato kniha vám pomůže nejen napsat dokonalý životopis, zorientovat se, ale dodá i zdravé sebevědomí.  Kde hledat práci, jak začít komunikovat s okolním světem, co si vzít na sebe, jak se chovat k okolí,aby mě co nejlépe přijali, to všechno, co jsem chtěla vědět, jsem se v ní dočetla.
Kniha se mi četla úžasně, hodně mi přinesla a určitě ji doporučuji přečíst všem ženám na mateřské, ať jste ambiciózní či byste nejraději zůstala doma s dětmi napořád 🙂
Já sama jsem mamča, která má dvě malé holčičky a po jejich narození jsem si oprášila háčkování a začala tvořit prvně pro ně. Nyní pracuji na ŽL, svůj koníček miluji a rozhoduji se co dál.
Děkuji Míše, že jsem měla možnost si její knížku přečíst a obdivuji její talent, to, že jde za svým snem, i když má 3 krásné živé děti a na ni moc času nezbývá.
Děkuji!
Evča, 33 let, 2 děti, EVAEL ručně háčkované věcičky

Když se mi tento eBook dostal do ruky, obrazně řečeno samozřejmě, neměla jsem „žádná velká očekávání“. Nejsem velký ani nadšený čtenář – knížku jsem pořádně četla naposledy snad na vysoké. Přesto musím uznat, že hned ze začátku mě chytla za oči – je napsána čtivě, přátelsky, lidsky.

Každá strana je nabitá pozitivní energií, motivací, povzbuzením! Žádné nesrozumitelné poučky a zbytečnosti, autorka jde rovnou k věci! Ocenila jsem především konkrétní tipy, aktuální trendy na trhu práce, jak se stát atraktivní kandidátkou na vysněné pracovní místo.

I když jsem si myslela, že jsem v tomto tématu poměrně dobře zorientovaná, mnoho věcí mě překvapilo a rozhodně moje poznámky neskončí založené v šuplíku. Už se těším, až je převedu do praxe! Děkuji a tleskám..

Markéta, 30 let, 2 děti

Co vám e-book přinese, co se můžete naučit?

1.  Proč hledat lepší práci?

Proč je výhodnější najít si skvělou práci ihned a nespokojit se s horším, ale přitom jistým zaměstnáním?

2.  Vzdělávání a osobní rozvoj

Proč se musíte zaměřit na své vzdělávání a osobní rozvoj? Dám vám tipy na podcasty, knihy a jiné možnosti rozvoje, které vás nezruinují.

3.  Jak se hledá práce v roce 2021?

Jak velkou úlohu v hledání práce hrají sociální sítě? Proč je zásadní mít profil na LinkedInu?

4.  Jak sepsat svůj životopis?

Co v CV neuvádět a jak své zkušenosti formulovat? Jak vytvořit profesionálně vypadající CV? Jak napsat dobrý motivační dopis?  

5.  Příprava na pohovor

Jak udělat dobrý první dojem? Jak se obléct a jak se chovat? Na jaké otázky se vás budou určitě ptát?

6.  Jak vyjednávat mzdové podmínky?

Proč se při pohovoru na mzdu nesmíte ptát? Jak si určit své finanční požadavky, když nemáte představu, kolik se nyní na vaší pozici bere?

E-book dále obsahuje

 

110 stran plných praktických tipů a rad
Tipy na knihy o osobním rozvoji, podcasty, vzdělávací aplikace do mobilu a mnoho dalšího. Vše, co můžete okamžitě využít.

30 zabijáků životního úspěchu
Zjistíte, jaké překážky stojí v cestě vašemu úspěchu a jak se jich zbavit.

27 otázek, na které musíte mít odpověď
Jaké otázky na pohovoru zcela jistě uslyšíte a co na ně odpovědět.

15 nejčastějších chyb při pohovoru
Někdy vás i zdánlivé maličkosti vyřadí z boje o pracovní pozici. Přečtěte si, jaké chyby to jsou.

 

Jak vám e-book pomůže?

Ebook Superžena se vrací je koncipován jako zcela praktická příručka. Je pro ty z vás, které máte ještě pár let rodičovské před sebou, ale chcete mít náskok a lepší startovní pozici. Je i pro ty, kterým se už odpočítávají poslední měsíce či týdny. A dokonce je i pro ty, které děti nemají, protože informace zde uvedené jsou univerzální.

 

Díky tomuto e-booku zjistíte, že máte mnohem větší možnosti, než tušíte. Dodá vám odvahu a sebevědomí a ukáže, že i jako máma si můžete najít skvělou práci.

 

 Cena je 249 Kč

 

Díky aktivnímu přístupu k hledání práce a správné přípravě můžete získat mnohem lepší zaměstnání, než jste tušila. Investovat do svého vzdělávání se vždy vyplatí. 

BONUSY K E-BOOKU

K e-booku jsem vám připravila Pracovní listy. Na nich najdete všechny otázky, které na pohovoru nejspíš uslyšíte. Můžete si je vytisknout a tvořit své vlastní odpovědi. A co dál?

Bonus 

Pracovní listy – Příprava odpovědí na pohovor.

Ukázka zdarma

Nahlédněte do e-booku a zjistěte, co nabízí. Odkaz výše.

Instagram/Facebook

Mnoho dalších tipů a zajímavých informací.

Máte ještě otázky?

Chcete-li se na cokoliv zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Je pro mě e-book vhodný, když ještě nemám děti?

Určitě! E-book se primárně nevěnuje tématu mateřství. Všechny tipy, rady a postupy jsou naprosto univerzální. 

Budu všemu rozumět, není moc odborný?

Rozhodně není. Psala jsem ho čtivě, zábavně a hlavně lidsky. Je srozumitelný úplně pro každého. Nakoukněte do ukázky a přesvědčte se.

Mohu e-book zaslat i kamarádkám?

Šířením e-booku jsou porušována moje autorská práva. Jeho cena není vysoká a dovolit si ho může každá žena. Navíc myslím, že kdo k informacím přichází bez „námahy“, si jich nakonec příliš neváží. 

Mohu i já podpořit další ženy?

Velmi uvítám vaši zpětnou vazbu, kterou pak mohu umístit na web nebo sociální sítě. Podpora žen navzájem je neuvěřitelně potřebná!